facebook_page_plugin

Penzión Prameň

Nachádza sa pri brehu Vinianskeho jazera, 2 km od Zemplínskej šíravy, 10 km od okresného mesta Michalovce, 70 km od krajského mesta Košice.

Interiér aj exteriér penziónu je ladený v prírodných farbách a materiáloch, čo navodzuje príjemnú, až rodinnú atmosféru.

Súčasťou penziónu je reštaurácia, plážový bufet, altánok s ohniskom , tenisový kurt, detské ihrisko s pieskoviskom, vlastné parkovisko.

Prostredie Vinianskeho jazera a penziónu vytvára ideálne podmienky pre rodiny s deťmi.

Izby

  • 7 izieb - 2, 3 alebo 4 posteľová izba, WC, sprcha, TV (30 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite), Wi-Fi na izbe, chladnička, detská postieľka (na požiadanie). 

  • Počas letných mesiacov požadujeme zálohu za rezerváciu ubytovania.
  • Možnosti platby: hotovosť, platobná karta.

360° Virtuálna prehliadka - Apartmánový dom Prameň

{ggpkg file="apadown"}

Fotíme a tvoríme virtuálne prehliadky

Apartmánový dom Prameň je situovaný v krásnom prostredí Vihorlatských vrchov len niekoľko metrov od hlavnej pláže Vinianskeho jazera. 
Apartmánový dom ponúka 4 moderne zariadené apartmány / jeden na prízemí a tri s balkónom na prvom poschodí. 


Apartmány sú dvojizbové a skladajú sa z kompletne zariadenej kuchyne spojenej s obývacou izbou a spálne. V každom apartmáne je vlastné sociálne zariadenie so sprchou a WC. Súčasťou objektu je spoločenská miestnosť s detským kútikom a kuchynkou.


K dispozícii je aj tenisový kurt. Na požiadanie vieme prepožičať tenisové rakety. 
Samozrejmosťou je WI FI pripojenie a LCD TV s 20 stanicami.
Stravovanie je možné v našej reštaurácii v Penzióne Prameň.

Apartmány

  •  3 apartmány - s obývacou izbou, spálňou, balkónom a výhľadom na Vinianske jazero, WC s vaňou alebo sprchou, TV (30 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite), Wi-Fi na izbe, chladnička, detská postieľka (na požiadanie).

 

  •  4 apartmány v apartmánovom dome - s obývacou izbou, kuchynkou, spálňou, balkónom, WC so sprchou, TV (30 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite), Wi-Fi na izbe, chladnička, detská postieľka (na požiadanie)

 

 

Wellness