facebook_page_plugin

Penzión Prameň

Nachádza sa pri brehu Vinianskeho jazera, 2 km od Zemplínskej šíravy, 10 km od okresného mesta Michalovce, 70 km od krajského mesta Košice.

Interiér aj exteriér penziónu je ladený v prírodných farbách a materiáloch, čo navodzuje príjemnú, až rodinnú atmosféru.

Súčasťou penziónu je reštaurácia, plážový bufet, altánok s ohniskom , tenisový kurt, detské ihrisko s pieskoviskom, vlastné parkovisko.

Prostredie Vinianskeho jazera a penziónu vytvára ideálne podmienky pre rodiny s deťmi.

Izby

  • 7 izieb - 2, 3 alebo 4 posteľová izba, WC, sprcha, TV (30 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite), Wi-Fi na izbe, chladnička, detská postieľka (na požiadanie). 

  • Počas letných mesiacov požadujeme zálohu za rezerváciu ubytovania.
  • Možnosti platby: hotovosť, platobná karta.

Cena od 40,- eur / apartmán / noc

Apartmánový dom Prameň je situovaný v krásnom prostredí Vihorlatských vrchov len niekoľko metrov od hlavnej pláže Vinianskeho jazera.
Apartmánový dom ponúka 4 moderne zariadené apartmány / jeden na prízemí a tri s balkónom na prvom poschodí /.
Apartmány sú dvojizbové a skladajú sa z kompletne zariadenej kuchyne spojenej s obývacou izbou a spálne. V každom aprtmáne je vlastné sociálne zariadenie so sprchou a WC.
Súčasťou objektu je spoločenská miestnosť s detským kútikom a kuchynkou.
K dispozícii je aj tenisový kurt. Na požiadanie vieme prepožičať tenisové rakety.
Samozrejmosťou je WI FI pripojenie a LCD TV s 20 stanicami.
Stravovanie je možné v našej reštaurácii v Penzióne Prameň.

Vybavenie :

- Wi-fi
- Chladnička
- Detské ihrisko
- Wellness
- Kuchynka
- TV
- Grillovací posed

Apartmán A1

s výhľadom na jazero sa nachádza na 1.poschodí. Jeho súčasťou je kuchynka /rýchlovarná konvica, mikrovlnka, chladnička, dvojplatnička/ prepojená s obývacou izbou s rozkladacím gaučom a TV. V  spálni sa nachádzajú dve samostatné postele a vstavaná skriňa. Apartmán ma vlastné sociálne zariadenie so sprchou a WC.

Apartmán A2

s výhľadom na les sa nachádza na 1.poschodí. Jeho súčasťou je kuchynka /rýchlovarná konvica, mikrovlnka, chladnička, dvojplatnička/ prepojená s obývacou izbou s rozkladacím gaučom a TV. V  spálni sa nachádzajú dve samostatné postele a vstavaná skriňa. Apartmán ma vlastné sociálne zariadenie so sprchou a WC.

Apartmán A3

s výhľadom na jazero sa nachádza na 1.poschodí. Jeho súčasťou je kuchynka /rýchlovarná konvica, mikrovlnka, chladnička, dvojplatnička/ prepojená s obývacou izbou s rozkladacím gaučom a TV. V  spálni sa nachádzajú dve samostatné postele a vstavaná skriňa. Apartmán ma vlastné sociálne zariadenie so sprchou a WC.

Apartmán A4

sa nachádza na prízemí. Jeho súčasťou je kuchynka / rýchlovarná konvica, mikrovlnka, chladnička, dvojplatnička / prepojená s obývacou izbou s rozkladacím gaučom a TV. V  spálni sa nachádzajú dve samostatné postele, rozťahovacie kreslo a skriňa. Apartmán ma vlastné sociálne zariadenie so sprchou a WC.

Apartmány

  •  3 apartmány - s obývacou izbou, spálňou, balkónom a výhľadom na Vinianske jazero, WC s vaňou alebo sprchou, TV (30 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite), Wi-Fi na izbe, chladnička, detská postieľka (na požiadanie).

 

  •  4 apartmány v apartmánovom dome - s obývacou izbou, kuchynkou, spálňou, balkónom, WC so sprchou, TV (30 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite), Wi-Fi na izbe, chladnička, detská postieľka (na požiadanie)

 

 

Wellness

 

Thermal park Šírava: 30% - zľava pre ubytovaných hostí